IP060BK68VB8 Czujnik indukcyjny, 10x36x60mm, PNP/NO, sr=6mm, złącze M8x1, czoło zakryte, Wenglor sensoric, WYPRZEDAŻ, OSTATNIA SZTUKA
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: IP060BK68VB8
Opis
| Symbol: | IP060BK68VB8 |
| Zasięg - strefa działania | 6mm |
| Współczynnik korekcji V2A/mosiądz/Al | 0,82 / 0,51 / 0,48 |
| Histereza | < 15 % |
| Napięcie zasilania | 10…30 V |
| Pobór prądu | < 6 mA |
| Częstotliwość przełączania | 600 Hz |
| Dryft temperaturowy | < 10 % |
| Zakres temperatury pracy | - 25oC…+80oC |
| Spadek napięcia | < 2,5 V |
| Max. prąd przełączany | 200 mA |
| Zwarcie wyjścia | zabezpieczony |
| Zmiana biegunowości | zabezpieczony |
| Przeciążenie | zabezpieczony |
| Dane mechaniczne | |
| Obudowa | |
| Materiał obudowy | plastik |
| Stopień ochrony | IP 67 |
| Rodzaj przyłącza | złącze M8x1 |
| Wyjście: | PNP NO |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.