IB030CT65VB3 Czujnik indukcyjny, M12x1 PNP/NO, sr=3mm, współczynnik korekcji 1, obudowa odporna na odpryski spawalnicze, Wenglor, WYPRZEDAŻ, OSTATNIA SZTUKA
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: IB030CT65VB3
Opis
| Symbol: | IB030CT65VB3 |
| Zasięg - strefa działania | 3mm |
| Współczynnik korekcji V2A/mosiądz/Al | 1,1 / 1,1 / 1,1 |
| Histereza | < 15 % |
| Napięcie zasilania | 10…30 V |
| Pobór prądu | < 15 mA |
| Częstotliwość przełączania | 6 kHz |
| Dryft temperaturowy | < 10 % |
| Zakres temperatury pracy | - 25oC…+80oC |
| Spadek napięcia | < 2,5 V |
| Max. prąd przełączany | 200 mA |
| Zwarcie wyjścia | zabezpieczony |
| Zmiana biegunowości | zabezpieczony |
| Przeciążenie | zabezpieczony |
| Dane mechaniczne | |
| Obudowa | M12x1 dł. 65mm |
| Materiał obudowy | Me, teflon obudowa odporna na odpryski powstające przy spawaniu |
| Stopień ochrony | IP 67 |
| Rodzaj przyłącza | złącze M12 |
| Wyjście: | PNP NO |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.