E3ZM-V81 2M czujnik znaczników drukowanych, markerów, kontrastu, światło białe, wersja z przewodem 2m, IP67, IP69K, ECOLAB, OMRON, E3ZMV8122
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: E3ZM-V81 2M
Opis
Podstawowe dane techniczne:
| Zasięg działania: | 12±2 mm |
| Napięcie zasilania: | 10…30V DC |
| Rodzaj wyjścia: | PNP NO/NC |
| Prąd wyjściowy: | 100 mA |
| Czas reakcji: | 50 µs (działanie lub resetowanie) |
| Regulacja czułości: | Funkcja uczenia (przyciskiem lub zdalnie) |
| Wielkość plamki testowej (typowa): | ok. 2mm |
| Zakres temperatur otoczenia: | Eksploatacja -40…60°C, |
| Rodzaj obudowy: | Prostopadłościenna 40x21x11mm |
| Materiał obudowy: | stal szlachetna SUS 316L |
| Stopień ochrony: | IP 67, IP 69K |
Czujnik umożliwia wykrywanie większości znaczników drukowanych stosowanych w przemyśle poligraficznym opakowaniowym itp. Niewielkie gabaryty, obudowa o wysokim stopniu IP, duża odporność na środki chemiczne sprawiają, że czujniki te sprawdzą się w szerokim zakresie aplikacji, także w przemyśle spożywczym.
Modele o zbliżonych parametrach - różniące się rodzajem wyjścia oraz sposobem połączenia (dostępne na zapytanie):
| Oznaczenie | Rodzaj wyjścia | Sposób połączenia |
| E3ZM-V86 | PNP | Złącze M8x1, 4-pin |
| E3ZM-V81 | Przewód o dł. 2m | |
| E3ZM-V66 | NPN | Złącze M8x1, 4-pin |
| E3ZM-V61 | Przewód o dł. 2m |
E3ZM-V karta katalogowa (wersja EN, format pdf)
Katalog OMRON (format pdf, wersja PL, 2012/2013)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
