E3Z-LS88 Czujnik odbiciowy z eliminacją wpływu tła, PNP NO/NC, światło czerwone, zakres do 80mm, Omron, E3ZLS88
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: E3Z-LS88
Opis
Podstawowe dane techniczne:
| Zasięg działania: | 2 do 80 mm z eliminacją tła |
| Regulacja czułości: | tak, potencjometr 5-obrotowy |
| Rodzaj światła: | czerwone widzialne 650nm |
| Napięcie zasilania: | 10,8…26,4V DC |
| Rodzaj wyjścia: | PNP Light-ON/Dark-ON przełącznik na czujniku |
| Prąd wyjściowy: | 100 mA |
| Czas reakcji: | 1 ms |
| Sposób połączenia: | złącze M8 4 stykowe |
| Zakres temperatur: | Eksploatacja -25…55°C, |
| Rodzaj obudowy: | Prostopadłościenna 43x20x11mm |
| Materiał obudowy: | plastik (PBT) |
| Stopień ochrony: | IP 67 |
Dzięki funkcji eliminacji wpływu tła możliwe jest wykrywanie np. ciemnych obiektów na jasnym tle (błąd czerni/bieli nie przekracza 2%). Mała plamka testowa pozwala na wykrywanie bardzo niewielkich obiektów.
Przydatne akcesoria zamawiane oddzielnie:
- uchwyt montażowy E39-L...
- odpowiednie gotowe przewody przyłączeniowe: M8 4 stykowe / żyłowe
lub złącza na przewód: M8 4 stykowe
(w ofercie również przewody zakończone dwustronnie, koncentratory/rozdzielacze, trójniki)
Przegląd podstawowych wykonań czujników serii E3Z ze światłem czerwonym widzialnym oraz podczerwonym:
Wersje ze światłem laserowym znajdą Państwo tutaj
| Zasada działania: | Zasięg działania | Sposób połączenia | Wyjście | Wyjście |
| Bariera typu | 30m | przewód 2m* | E3Z-T82 2M | E3Z-T62 2M |
| złącze M8 4 stykowe | E3Z-T87 | E3Z-T67 | ||
| 15m | przewód 2m* | E3Z-T61 2M | ||
| złącze M8 4 stykowe | E3Z-T86 | E3Z-T66 | ||
| 10m | przewód 2m* | E3Z-T61A 2M | ||
| złącze M8 4 stykowe | E3Z-T66A | |||
| Refleksyjny | 0,1-4m | przewód 2m* | E3Z-R61 2M | |
| złącze M8 4 stykowe | E3Z-R66 | |||
| Odbiciowe | 1m regulowany | przewód 2m* | E3Z-D62 2M | |
| złącze M8 4 stykowe | E3Z-D67 | |||
| 100mm (regulowany) | przewód 2m* | E3Z-D81 2M | E3Z-D61 2M | |
| złącze M8 4 stykowe | E3Z-D86 | E3Z-D66 | ||
| Odbiciowy z eliminacją wpływu tła (BGS) , błąd czerni/bieli 5% | światło czerwone | przewód 2m* | E3Z-LS83 2M | E3Z-LS63 2M |
| złącze M8 4 stykowe | E3Z-LS68 | |||
| Odbiciowy z eliminacją wpływu tła (BGS) lub przedpola (FGS) błąd czerni/bieli 10%) | światło czerwone | przewód 2m* | E3Z-LS81 2M | E3Z-LS61 2M |
| złącze M8 4 stykowe | E3Z-LS66 | |||
| Refleksyjny od lustra (bez MSR) do plastikowych obiektów przezroczystych PET | 8cm-50cm | przewód 2m* | E3Z-B81 2M | E3Z-B61 2M |
| złącze M8 4 stykowe | E3Z-B66 | |||
| 50cm-200cm | przewód 2m* | E3Z-B82 2M | E3Z-B81 2M | |
| złącze M8 4 stykowe | E3Z-B86 |
* dostępne są również wersje z dłuższym przewodem oraz wersje
z przewodem 0.3m zakończonym złączem M8 lub M12 idealne do bezpośredniego podłączenia do koncentratorów
E3Z-LS - karta katalogowa (pdf, wersja EN, v.2012)
Katalog czujników firmy OMRON "Detekcja Przemysłowa - przegląd 2012" (pdf, wersja PL)
Katalog z pełną ofertą firmy OMRON (pdf, wersja PL, 2012/2013)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
