E3Z-LR86 Czujnik refleksyjny laserowy, PNP NO/NC (przełącznik), zasięg 15m, złącze M8 4pin, Omron, E3ZLR86
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: E3Z-LR86
Opis
Podstawowe dane techniczne:
| Zasięg działania: | 0.1 do 15 m (przy użyciu reflektora E39-R1S - zamawiany oddzielnie) |
| Regulacja czułości: | tak, potencjometr |
| Rodzaj światła: | laserowe |
| Napięcie zasilania: | 10,8…26,4V DC |
| Rodzaj wyjścia: | PNP Light-ON/Dark-ON przełącznik na czujniku |
| Prąd wyjściowy: | 100 mA |
| Czas reakcji: | 1 ms |
| Sposób połączenia: | złącze M8 4 stykowe |
| Zakres temperatur: | Eksploatacja -10…55°C, |
| Rodzaj obudowy: | Prostopadłościenna 43x20x11mm |
| Materiał obudowy: | plastik |
| Stopień ochrony: | IP 67, IP69K |
Przydatne akcesoria zamawiane oddzielnie:
- uchwyt montażowy E39-L...
- lusterka (odblaski) E39-R...
- odpowiednie gotowe przewody przyłączeniowe: M8 4 stykowe / żyłowe
lub złącza na przewód: M8 4 stykowe
(w ofercie również przewody zakończone dwustronnie, koncentratory/rozdzielacze, trójniki)
Tabela doboru czujników serii E3Z ze światłem laserowym :
| Zasada działania: | Zasięg działania | Czas | Sposób połączenia | Wyjście | Wyjście |
| Bariera typu nadajnik-odbiornik | 60m | 1 ms | przewód 2m | E3Z-LT61 2M | |
| złącze M8 4 stykowe | E3Z-LT66 | ||||
| Refleksyjny od lustra | 0,3-15m | 1 ms | przewód 2m | E3Z-LR61 2M | |
| złącze M8 4 stykowe | |||||
| Odbiciowy z eliminacją wpływu tła (błąd czerni/bieli 5% przy 160mm) | 20-300mm | 1 ms | przewód 2m | ||
| złącze M8 4 stykowe | E3Z-LL66 | ||||
| Odbiciowy z eliminacją wpływu tła (błąd czerni/bieli 5% przy 100mm) | 25-300mm | 0,5 ms | przewód 2m | E3Z-LL63 2M | |
| złącze M8 4 stykowe | E3Z-LL68 |
W tego typu obudowach dostępne są również wersje ze stali szlachetnej - seria E3ZM.
E3Z wersje ze światłem laserowym - karta katalogowa (pdf, wersja EN, v.2012)
E3Z wersje ze światłem laserowym - karta katalogowa (pdf, wersja PL)
Katalog czujników firmy OMRON "Detekcja Przemysłowa - przegląd 2012" (pdf, wersja PL)
Katalog z pełną ofertą firmy OMRON (pdf, wersja PL, 2012/2013)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
