E3Z-G81-M3J Czujnik widełkowy, PNP NO/NC (przełącznik), rozstaw 25mm, 1 wiązka optyczna, światło IR, przewód 0.3m zakończony złączem M8-4pin, Omron, E3ZG81M3J
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: E3Z-G81-M3J
Opis
Wiązka optyczna znajduje się 4mm od krawędzi czujnika.
Podstawowe dane techniczne:
| Zasięg działania: | |
| Napięcie zasilania: | 10…30V DC |
| Rodzaj wyjścia: | PNP NO/NC (przełącznik na czujniku) |
| Prąd wyjściowy: | 100 mA |
| Czas reakcji: | 1 ms (działanie lub resetowanie) |
| Zakres temperatur otoczenia: | Eksploatacja -25…55°C, |
| Rodzaj obudowy: | Prostopadłościenna 50x40x11mm |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony: | IP 67 |
Modele o zbliżonych parametrach - różniące się rodzajem wyjścia, materiałem obudowy oraz sposobem połączenia (dostępne na zapytanie):
| Oznaczenie | Ilość wiązek optycznych | Rodzaj wyjścia | Sposób połączenia |
| E3Z-G81-M3J | 1 | PNP | Złącze M8x1, 4-pin |
| E3Z-G81 | Przewód o dł. 2m | ||
| E3Z-G61-M3J | NPN | Złącze M8x1, 4-pin | |
| E3Z-G61 | Przewód o dł. 2m | ||
| E3Z-G82-M3J | 2 | PNP | Złącze M8x1, 4-pin |
| E3Z-G82 | Przewód o dł. 2m | ||
| E3Z-G62-M3J | NPN | Złącze M8x1, 4-pin | |
| E3Z-G62 | Przewód o dł. 2m |
E3Z-G karta katalogowa (pdf, wersja PL)
Katalog czujników firmy OMRON "Detekcja Przemysłowa - przegląd 2012" (wersja PL)
Katalog OMRON (format pdf, wersja PL, 2012/2013)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
