E3Z-B86 Czujnik refleksyjny do obiektów przezroczystych, butelek PET, PNP NO/NC, 80-500mm, złącze M8 4 pin, Omron, E3ZB86
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: E3Z-B86
Opis
Podstawowe dane techniczne:
| Zasięg działania: | 8..50cm, |
| Napięcie zasilania: | 10…30V DC |
| Rodzaj wyjścia: | PNP NO/NC |
| Prąd wyjściowy: | 100 mA |
| Czas reakcji: | 1 ms (działanie lub resetowanie) |
| Zakres temperatur otoczenia: | Eksploatacja -25…55°C, |
| Rodzaj obudowy: | Prostopadłościenna 43x20x11mm |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony: | IP 67 |
Modele o zbliżonych parametrach - różniące się zasięgiem rodzajem wyjścia
oraz sposobem połączenia (dostępne na zapytanie):
| Oznaczenie | Zasięg | Rodzaj wyjścia | Sposób połączenia |
| E3Z-B86 | 8..50cm | PNP | Złącze M8x1, 4-pin |
| E3Z-B81 | Przewód o dł. 2m | ||
| E3Z-B66 | NPN | Złącze M8x1, 4-pin | |
| E3Z-B61 | Przewód o dł. 2m | ||
| E3Z-B87 | 50-200cm | PNP | Złącze M8x1, 4-pin |
| E3Z-B82 | Przewód o dł. 2m | ||
| E3Z-B67 | NPN | Złącze M8x1, 4-pin | |
| E3Z-B62 | Przewód o dł. 2m |
Posiadamy w ofercie także inne modele czujników do wykrywania (detekcji) obiektów transparentnych (przezroczystych), butelek szklanych, słoików, butelek PET serii:
E3ZM-B
E3S-CR62-C / E3S-CR67-C
E3FZ-B
Przydatne akcesoria zamawiane oddzielnie:
- uchwyt montażowy E39-L...
- odpowiednie gotowe przewody przyłączeniowe: M8 4 stykowe / żyłowe
lub złącza na przewód: M8 4 stykowe
(w ofercie również przewody zakończone dwustronnie, koncentratory/rozdzielacze, trójniki)
E3Z-B karta katalogowa (wersja EN, format pdf)
Katalog OMRON (format pdf, wersja PL, 2012/2013)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
