E3X-DA41SE-S 2M Czujnik światłowodowy, PNP NO/NC, przewód o dł. 2m, światło czerw. widz., podwójny wyśw. LCD, Omron, E3XDA41SES2M, WYPRZEDAŻ
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: E3X-DA41SE-S 2M
Opis
E3X-DA41SE-S 2M wzmacniacz światłowodowy z dwoma wyświetlaczami
Model E3X-DA41SE-S jest uproszczoną wersją zaawansowanego modelu E3X-DA41-S wyposażoną w podstawowe funkcje, wystarczające jednak w większości typowych aplikacji
· Prosta regulacja czujnika – funkcja uczenia lub regulacja manualna
· Czytelny podwójny wyświetlacz – wskazywanie wartości mierzonej oraz ustawionego progu
· Wysoka rozdzielczość – możliwość precyzyjnej detekcji
· Czas reakcji (1ms)
· Funkcja Auto Power Control oraz 4-elementowe diody LED zapewniają długotrwałą stabilność kompensując zużycie elementów optycznych czujnika
· Eliminacja wzajemnych interferencji umożliwiająca jednoczesne działanie do 10 czujników znajdujących się w bezpośredniej bliskości
Podstawowe dane techniczne:
| Zasięg działania: | Zależny od zastosowanego światłowodu |
| Napięcie zasilania: | 10,8…26,4V DC |
| Rodzaj wyjścia: | PNP NO/NC |
| Prąd wyjściowy: | 50 mA |
| Czas reakcji: | 1ms (działanie lub resetowanie) |
| Regulacja czułości: | Przycisk uczenia, regulacja manualna |
| Wielkość plamki testowej (typowa): | Zależna od zastosowanego światłowodu |
| Zakres temperatur otoczenia: | Eksploatacja -25…550C, przechowywanie -25…700C (bez oblodzenia i kondensacji) |
| Rodzaj obudowy: | Prostopadłościenna 70x32x10mm |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony: | IP 50 |
Szczegółowe dane techniczne w kartach katalogowych czujnika oraz światłowodów.
Modele o zbliżonych parametrach - różniące się rodzajem i ilością wyjść, oraz sposobem połączenia (dostępne na zapytanie):
| Oznaczenie | Rodzaj wyjścia | Sposób podłączenia |
| E3X-DA41SE-S 2M | PNP | Przewód o dł. 2m |
| E3X-NA41SE-S 2M | NPN | Przewód o dł. 2m |
Katalog z pełną ofertą firmy OMRON (pdf, wersja PL, 2012/2013)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
