E3T-FT14 2M czujnik nadajnik -odbiornik (kpl.), PNP NC, zasięg 500mm, przewód 2m, płaska obudowa, tworzywo, światło czerwone, OMRON, E3TFT142M
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: E3T-FT14 2M
Opis
Seria E3T - czujniki fotoelektryczne o niewielkich rozmiarach i płaskim kształcie do montażu w trudnych warunkach.
Niewielkie rozmiary oraz precyzyjna punktowa dioda LED do zastosowań w bardzo ograniczonej przestrzeni
Unikalna technologia optycznego ustawienia zapewniająca minimalne odchylenie osi optycznej
Wysoka odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i wpływ światła zewnętrznego
Podstawowe dane techniczne:
| Zasięg działania: | 500mm |
| Rodzaj światła: | czerwone widzialne 650nm |
| Regulacja czułości: |
|
| Napięcie zasilania: | 12…24V DC ±10% |
| Rodzaj wyjścia: | PNP Dark-ON |
| Prąd wyjściowy: | 50 mA |
| Czas reakcji: | 1.0 ms |
| Sposób połączenia: | wyprowadzony przewód o dł. 2m (PVC) |
| Zakres temperatur: | Eksploatacja -25…55°C, |
| Rodzaj obudowy: |
|
| Materiał obudowy: | plastik (PBT) |
| Stopień ochrony: | IP 67 |
Przydatne akcesoria zamawiane oddzielnie:
E3T - karta katalogowa (pdf, wersja EN)
Katalog czujników firmy OMRON "Detekcja Przemysłowa - przegląd 2012" (pdf, wersja PL)
Katalog z pełną ofertą firmy OMRON (pdf, wersja PL, 2012/2013)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
