E3S-CL1 2M Czujnik odbiciowy z eliminacją wpływu tła zasięg 200mm, PNP/NPN NO/NC, światło czerwone widzialne, Omron, E3SCL12M
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: E3S-CL1 2M
Opis
E3S-CL1 czujnik odbiciowy firmy Omron o zasięgu 5..200mm.
| Zasięg działania: | 5..200mm, zakres regulacji 40..200mm |
| Regulacja czułości: | Tak, potencjometr 6-cio obrotowy |
| Napięcie zasilania: | 10..30V DC |
| Rodzaj wyjścia: | PNP/NPN, NO/NC (wybierane przełącznikiem na czujniku) |
| Czas reakcji: | 1 ms (działanie lub resetowanie) |
| Zakres temperatur otoczenia: | Eksploatacja -25…55°C, |
| Rodzaj obudowy: | prostopadłościenna 40x43x16mm, |
| Materiał obudowy: | Metal (cynkowy odlew ciśnieniowy) |
| Stopień ochrony: | IP 67 |
Główne zalety czujnika to bardzo niewielka histereza 2%, znikoma wrażliwość na kolor identyfikowanych obiektów
(błąd czerni/bieli nie przekracza 2%) oraz duża odporność na działanie wody, olejów i detergentów.
Szczegółowe dane techniczne w karcie katalogowej.
Katalog czujników firmy OMRON "Detekcja Przemysłowa - przegląd 2012" (wersja PL)Katalog OMRON (format pdf, wersja PL, 2012/2013)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
