E3JM-DS70M4-G, Czujnik odbiciowy, wyjście przekaźnikowe NO/NC 3A 250V, zasięg 700mm, światło IR, uniwersalne zasilanie 12-240VDC/24-240VAC, Omron, E3JMDS70M4G
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: E3JM-DS70M4-G
Opis
Podstawowe dane techniczne:
| Zasięg działania: | do 700 mm |
| Regulacja czułości: | potencjometr 1 obrotowy |
| Napięcie zasilania: | 12…240V DC, 24…240V AC |
| Rodzaj wyjścia: | Wyjście przekaźnikowe (250VAC, 3A max.) Dark-On, Light-ON (przełącznik) |
| Czas reakcji: | 30 ms (działanie lub resetowanie) |
| Zakres temperatur otoczenia: | Eksploatacja -25…55°C, |
| Rodzaj obudowy: | prostopadłościenna |
| Materiał obudowy: | tworzywo |
| Stopień ochrony: | IP 66 |
Bardzo szeroki zakres napięć stałych i przemiennych ułatwia zasilenie czujnika. Zastosowanie wyjścia przekaźnikowego (250VAC, 3A) sprawia, że w większości aplikacji można zrezygnować z zewnętrznych przekaźników.
W zestawie z czujnikiem dostarczany jest uchwyt montażowy.
Przegląd wykonań czujników serii E3JM
Wszystkie czujniki z poniższej tabeli mogą być zasilane napięciem 12-240VDC lub 24-240V AC,
posiadają wyjście przekaźnikowe NO/NC (wybierane przełącznikiem) 3A, 250V.
Przyłącze przewodu poprzez listwę z zaciskami śrubowymi.
W komplecie z czujnikiem dostarczany jest uchwyt E39-L53 a z czujnikami refleksyjnym również lusterko E39-R1.
| Zasada | Zasięg | Wyjście | Wyjście |
| Bariera typu | 10m | E3JM-10-M4-G-N | E3JM-10-M4T-G-N |
| Refleksyjny | 4m przy wykorzystaniu lustra E39-R1 lustro w komplecie | E3JM-R4M4-G | E3JM-R4M4T-G |
| Odbiciowe | 700mm | E3JM-DS70M4-G | E3JM-DS70M4T-G |
Szczegółowe dane techniczne w karcie katalogowej.
Katalog czujników firmy OMRON "Detekcja Przemysłowa - przegląd 2012" (wersja PL)Katalog OMRON (format pdf, wersja PL, 2012/2013)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
