E3JK-RR12 2M Czujnik refleksyjny, wyjście przekaźnikowe NO/NC 3A 250V, zasięg 7(10)m, światło czerwone, uniwersalne zasilanie 24-240V AC/DC, Omron, E3JKRR122M
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: E3JK-RR12 2M
Opis
Podstawowe dane techniczne:
| Zasięg działania: | 0.1 do 7 m |
| Rodzaj światła: | czerwone widzialne 624nm |
| Regulacja czułości: | tak, potencjometr 1-obrotowy |
| Napięcie zasilania: | 24-240V AC/DC |
| Rodzaj wyjścia: | przekaźnikowe Light-ON/Dark-ON (przełącznik) |
| Prąd wyjściowy: | 3.0 A 250V AC |
| Czas reakcji: | 20 ms |
| Sposób połączenia: | wyprowadzony przewód o dł. 2m |
| Zakres temperatur: | Eksploatacja -25…55°C, |
| Rodzaj obudowy: | prostopadłościenna |
| Materiał obudowy: | plastik (ABS) |
| Stopień ochrony: | IP 64 |
Przydatne akcesoria zamawiane oddzielnie:
- uchwyty montażowe
- lusterka (odblaski) E39-R...
Materiały informacyjne:
E3JK-NEW - karta katalogowa (pdf, wersja EN)
Katalog czujników firmy OMRON "Detekcja Przemysłowa - przegląd 2012" (pdf, wersja PL)
Katalog z pełną ofertą firmy OMRON (pdf, wersja PL, 2012/2013)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
