E3JK-DP11 2M Czujnik odbiciowy, wyjście PNP NO/NC (przełącznik), zasięg 2.5m, światło czerwone widzialne, zasilanie 10-30VDC, Omron, E3JKDP112M
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: E3JK-DP11 2M
Opis
Podstawowe dane techniczne:
| Zasięg działania: | do 2.5m |
| Rodzaj światła: | czerwone widzialne 624nm |
| Regulacja czułości: | tak, potencjometr 1-obrotowy |
| Napięcie zasilania: | 10 to 30 VDC |
| Rodzaj wyjścia: | PNP Light-ON/Dark-ON (przełącznik) |
| Prąd wyjściowy: | 100mA |
| Czas reakcji: | 1 ms |
| Sposób połączenia: | wyprowadzony przewód o dł. 2m |
| Zakres temperatur: | Eksploatacja -25…55°C, |
| Rodzaj obudowy: | prostopadłościenna |
| Materiał obudowy: | plastik (ABS) |
| Stopień ochrony: | IP 64 |
Przydatne akcesoria zamawiane oddzielnie:
Materiały informacyjne:
E3JK-NEW - karta katalogowa (pdf, wersja EN)
Katalog czujników firmy OMRON "Detekcja Przemysłowa - przegląd 2012" (pdf, wersja PL)
Katalog z pełną ofertą firmy OMRON (pdf, wersja PL, 2012/2013)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
