E3H2-T4B4M-M1 M12 Czujnik nadajnik-odbiornik (kpl.), PNP NO lub NC, zasięg 4m regulowany, IR, złącze M12, IP67, OMRON, E3H2T4B4MM1
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: E3H2-T4B4M-M1
Opis
Podstawowe dane techniczne:
| Zasięg działania: | do 4m |
| Rodzaj światła: | podczerwień 880nm |
| Regulacja czułości: | tak, potencjometr |
| Napięcie zasilania: | 10…30V DC |
| Rodzaj wyjścia: | PNP Light-ON/Dark-ON wybierane przewodowo |
| Prąd wyjściowy: | 100 mA |
| Czas reakcji: | 2.5 ms |
| Sposób połączenia: | złącze M12 4 stykowe |
| Zakres temperatur: | Eksploatacja -25…55°C, |
| Rodzaj obudowy: | M12x1 |
| Materiał obudowy: | mosiądz niklowany |
| Stopień ochrony: | IP 67 |
Przydatne akcesoria zamawiane oddzielnie:
- uchwyty montażowe
- odpowiednie złącza na przewód: M12 4 stykowe
Odpowiednie gotowe przewody przyłączeniowe: M12 4 stykowe / żyłowe
(w ofercie również przewody zakończone dwustronnie, koncentratory/rozdzielacze, trójniki)
Przegląd podstawowych wykonań czujników M12 serii E3H2 (obudowa mosiądz niklowany)
| Zasada | Zasięg | Sposób | Wyjście | Wyjście |
| Bariera typu nadajnik-odbiornik | 4m regulacja potencjometrem (światło podczerwone) | przewód 2m | E3H2-T4B4M 2M | E3H2-T4C4M 2M |
| złącze M12 | E3H2-T4B4M-M1 | E3H2-T4C4M-M1 | ||
| Refleksyjny od lustra | 2m funkcja uczenia | przewód 2m | E3H2-R2B4M 2M | E3H2-R2C4M 2M |
| złącze M12 | E3H2-R2B4M-M1 | E3H2-R2C4M-M1 | ||
| Odbiciowe | 300mm funkcja uczenia światło podczerwone | przewód 2m | E3H2-DS30B4M 2M | E3H2-DS30C4M 2M |
| złącze M12 | E3H2-DS30B4M-M1 | E3H2-DS30B4M-M1 | ||
| 100mm bez regulacji światło podczerwone | przewód 2m | E3H2-DS10B4M 2M | E3H2-DS10C4M 2M | |
| złącze M12 | E3H2-DS10B4M-M1 | E3H2-DS10B4M-M1 |
E3H2 - karta katalogowa w formacie pdf (wersja EN)
Katalog czujników firmy OMRON "Detekcja Przemysłowa - przegląd 2012" (wersja PL)
Katalog z pełna ofertą firmy OMRON (format pdf, wersja PL, 2012/2013)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
