E3FB-RP11 2m, M18 refleksyjny, zasięg 0.1-4m, PNP, NO lub NC, światło czerwone widzialne, przewód 2m, obudowa metalowa, OMRON, linia PRO
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: E3FB-RP11 2M
Opis
Podstawowe dane techniczne:
| Zasięg działania: | 0.1 do 4 m |
| Rodzaj światła: | czerwone widzialne 624nm |
| Regulacja czułości: | tak, potencjometr 1-obrotowy |
| Napięcie zasilania: | 10…30V DC |
| Rodzaj wyjścia: | PNP Light-ON/Dark-ON wybierane przewodowo |
| Prąd wyjściowy: | 100 mA |
| Czas reakcji: | 0.5 ms |
| Sposób połączenia: | przewód 2 m |
| Zakres temperatur: | Eksploatacja -25…55°C, |
| Rodzaj obudowy: | M18x1, dł. 45mm w tym gwint 26,4mm |
| Materiał obudowy: | metal (mosiądz niklowany) |
| Stopień ochrony: | IP 67 / IP69K |
Przydatne akcesoria zamawiane oddzielnie:
- uchwyty montażowe
- lusterka (odblaski) E39-R...
Odpowiednie złącza na przewód: M12 4 stykowe
Odpowiednie gotowe przewody przyłączeniowe: M12 4 stykowe / żyłowe
(w ofercie również przewody zakończone dwustronnie, koncentratory/rozdzielacze, trójniki)
Materiały informacyjne:
E3FA/E3RA/E3FB/E3RB karta katalogowa (pdf, wersja EN)
Broszura informacyjna na temat czujników E3FA, E3RA, E3FB, E3RB, E3F1
Katalog czujników firmy OMRON "Detekcja Przemysłowa - przegląd 2012" (pdf, wersja PL)
Katalog z pełną ofertą firmy OMRON (pdf, wersja PL, 2014)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
