E3FA-TP11 2M M18 bariera (nadajnik-odbiornik), zasięg 20m, PNP, NO lub NC, światło czerwone widzialne, przewód 2m, obudowa z tworzywa, OMRON, linia PRO
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: E3FA-TP11 2M
Opis
Seria E3FA/E3RA to szeroka gama niezawodnych i łatwych w użyciu czujników fotoelektrycznych Omron nowej generacji. Modele należące do tej serii wykorzystują wiele rozwiązań standardowych i specjalnych, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w wielu różnych zastosowaniach, takich jak pakowanie, produkcja elementów ceramicznych czy podawanie materiałów.
- Duży wybór modeli standardowych i specjalnych
- Mocne i wyraźnie widoczne czerwone diody LED, które ułatwiają osiowanie i zapewniają duże odległości detekcji
- Zwarta i solidna obudowa zapewniająca łatwą integrację z maszynami
Podstawowe dane techniczne:
| Zasięg działania: | do 20m |
| Rodzaj światła: | czerwone widzialne 624nm |
| Regulacja czułości: | tak, potencjometr 1-obrotowy |
| Napięcie zasilania: | 10…30V DC |
| Rodzaj wyjścia: | PNP Light-ON/Dark-ON wybierane przewodowo |
| Prąd wyjściowy: | 100 mA |
| Czas reakcji: | 0.5 ms |
| Sposób połączenia: | wyprowadzony przewód o dł. 2m (PVC) |
| Zakres temperatur: | Eksploatacja -25…55°C, |
| Rodzaj obudowy: | M18x1, dł. 41mm w tym gwint 32.5mm |
| Materiał obudowy: | plastik (ABS) |
| Stopień ochrony: | IP 67 / IP69K |
Przydatne akcesoria zamawiane oddzielnie:
W ofercie czujników E3F... dostępne są również wersje
z optyką pod kątem 90° - E3RA oraz wersje ekonomiczne (IP66) - E3F1
Wszystkie czujniki serii E3F1, E3FA, E3FB, E3RA, E3RB posiadają światło czerwone widzialne
| Zasada | Zasięg | Sposób | Wyjście | Wyjście |
| Bariera typu | 20m | przewód 2m | E3FA-TN11 2M | |
| złącze M12 | E3FA-TN21 | |||
| Refleksyjny | 0.1 - 4m | przewód 2m | E3FA-RN11 2M | |
| złącze M12 | E3FA-RN21 | |||
| Odbiciowe | 100mm | przewód 2m | E3FA-DN11 2M | |
| złącze M12 | E3FA-DN21 | |||
| 300mm | przewód 2m | E3FA-DN12 2M | ||
| złącze M12 | E3FA-DN22 | |||
| 1 m | przewód 2m | E3FA-DN13 2M | ||
| złącze M12 | E3FA-DN23 | |||
| Odbiciowe | 100mm | przewód 2m | E3FA-LN11 2M | |
| złącze M12 | E3FA-LN21 | |||
| 300mm | przewód 2m | E3FA-LN12 2M | ||
| złącze M12 | E3FA-LN22 |
Materiały informacyjne:
E3FA/E3RA/E3FB/E3RB karta katalogowa (pdf, wersja EN)
Broszura informacyjna na temat czujników E3FA, E3RA, E3FB, E3RB, E3F1
Katalog czujników firmy OMRON "Detekcja Przemysłowa - przegląd 2012" (pdf, wersja PL)
Katalog z pełną ofertą firmy OMRON (pdf, wersja PL, 2014)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
