E3F2-7C4-M 2M, M18 Czujnik nadajnik -odbiornik (kpl.), NPN NO/NC, zasięg 7m, światło IR, (nadajnik E3F2-7L + odb. E3F2-7DC4), przewód 2m, Omron, E3F27C4M2M, WYPRZED
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: E3F2-7C4-M 2M
Opis
Produkt wycofany z produkcji - dostępny tylko do wyczerpania zapasów magazynowych
Podstawowe dane techniczne:
| Zasięg działania: | do 7m |
| Rodzaj światła: | podczerwień 880nm |
| Regulacja czułości: | nie |
| Napięcie zasilania: | 10…30V DC |
| Rodzaj wyjścia: | NPN Light-ON/Dark-ON wybierane przewodowo |
| Prąd wyjściowy: | 100 mA |
| Czas reakcji: | 2.5 ms |
| Sposób połączenia: | przewód o długości 2m (PVC) |
| Zakres temperatur: | Eksploatacja -25…55°C, |
| Rodzaj obudowy: | M18x1 |
| Materiał obudowy: | mosiądz niklowany |
| Stopień ochrony: | IP 67 |
Przydatne akcesoria zamawiane oddzielnie:
Przegląd podstawowych barier serii E3F2
| Zasada | Zasięg | Materiał | Sposób | Wyjście | Wyjście |
| Bariera typu | 7 m światło | Plastik (ABS) | przewód 2m | E3F2-7B4 2M | |
| złącze M12 4 pin | E3F2-7B4-P1 | E3F2-7C4-P1 | |||
| Mosiądz niklowany | przewód 2m | E3F2-7B4-M 2M | E3F2-7C4-M 2M | ||
| złącze M12 4 pin | E3F2-7C4-M1-M | ||||
| Stal szlachetna | przewód 2m | E3F2-7B4-S | E3F2-7C4-S | ||
| złącze M12 4 pin | E3F2-7C4-M1-S | ||||
| Bariera typu | 10 m światło | Plastik (ABS) | przewód 2m | E3F2-10B4 | E3F2-10C4 |
| złącze M12 4 pin | E3F2-10C4-P1 | ||||
| Mosiądz niklowany | przewód 2m | E3F2-10B4-M | E3F2-10C4-M | ||
| złącze M12 4 pin | E3F2-10C4-M1-M |
E3F2 - karta katalogowa (pdf, wersja PL)
Katalog czujników firmy OMRON "Detekcja Przemysłowa - przegląd 2012" (wersja PL)
Katalog z pełna ofertą firmy OMRON (format pdf, wersja PL, 2012/2013)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
