E3F1-TP21 M18 czujnik nadajnik -odbiornik (kpl.), PNP NO/NC, zasięg 15m - regulowany, złącze M12, obudowa M18x1 tworzywo, światło czerwone, OMRON, E3F1TP21, linia L
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: E3F1-TP21
Opis
Seria Omron E3F1 obejmuje czujnik fotoelektryczny w rozmiarze M18 charakteryzujący się najwyższą wartością dla użytkownika dostępną w konkurencyjnej cenie. Ma taką samą kompaktową obudowę, jaką zastosowano w modelu E3FA, a przy tym spełnia wszystkie wymagania związane z użytkowaniem w standardowych zastosowaniach przemysłowych.
- Dobrze widoczna czerwona dioda LED ułatwiająca osiowanie
- Zwarta i solidna obudowa zapewniająca łatwą integrację z maszynami
- Niezawodne działanie we wszystkich środowiskach przemysłowych
Podstawowe dane techniczne:
| Zasięg działania: | do 15m |
| Rodzaj światła: | czerwone widzialne 624nm |
| Regulacja czułości: | tak, potencjometr 1-obrotowy |
| Napięcie zasilania: | 10…30V DC |
| Rodzaj wyjścia: | PNP Light-ON/Dark-ON wybierane przewodowo |
| Prąd wyjściowy: | 100 mA |
| Czas reakcji: | 0.5 ms |
| Sposób połączenia: | złącze M12 4 stykowe |
| Zakres temperatur: | Eksploatacja -25…55°C, |
| Rodzaj obudowy: | M18x1, dł. 45mm w tym 32.5mm część gwintowana |
| Materiał obudowy: | plastik (ABS) |
| Stopień ochrony: | IP 66 |
Przydatne akcesoria zamawiane oddzielnie:
- uchwyty montażowe
- odpowiednie złącza na przewód: M12 4 stykowe
Odpowiednie gotowe przewody przyłączeniowe: M12 4 stykowe / żyłowe
(w ofercie również przewody zakończone dwustronnie, koncentratory/rozdzielacze, trójniki)
Przegląd podstawowych wykonań czujników M18 serii E3F1 linii LITE – ekonomiczna IP66.
W ofercie czujników E3F... dostępne są również wersje linii PRO (IP67/IP69K)
zarówno w wersji prostej E3FA jak i z optyką pod kątem 90° - E3RA
Wszystkie czujniki serii E3F1, E3FA, E3FB, E3RA, E3RB posiadają światło czerwone widzialne
| Zasada | Zasięg | Sposób | Wyjście | Wyjście |
| Bariera typu | 15m | przewód 2m | E3F1-TN11 2M | |
| złącze M12 | E3F1-TN21 | |||
| Refleksyjny | 0.1 – 3m | przewód 2m | E3F1-RN11 2M | |
| złącze M12 | E3F1-RN21 | |||
| Odbiciowe | 100mm | przewód 2m | E3F1-DN11 2M | |
| złącze M12 | E3F1-DN21 | |||
| 300mm | przewód 2m | E3F1-DN12 2M | ||
| złącze M12 | E3F1-DN22 |
E3F1 - karta katalogowa (pdf, wersja EN)
Broszura informacyjna na temat czujników E3FA, E3RA, E3FB, E3RB, E3F1 (pdf, wersja EN)
Katalog czujników firmy OMRON "Detekcja Przemysłowa - przegląd 2012" (pdf, wersja PL)
Katalog z pełną ofertą firmy OMRON (pdf, wersja PL, 2012/2013)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
