E2E-S04SR8-WC-B1 2M, Czujnik indukcyjny, M4, PNP/NO, sr=0.8mm, przewód 2m, czoło zakryte, obudowa ze stali szlachetnej, OMRON
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: E2E-S04SR8-WC-B1 2M
Opis
| Symbol: | E2E-S04SR8-WC-B1 |
| Zasięg - strefa działania | 0.8 mm +/-10% * |
| Budowa | z czołem zakrytym ** |
| Wyjście: | PNP NO |
| Napięcie zasilania | 10…30 VDC |
| Częstotliwość przełączania | 5000 Hz |
| Zakres temperatury pracy | - 25oC…+70oC |
| Max. prąd przełączany | 50 mA |
| Zabezpieczenia: | |
| - przed odwrotną polaryzacją zasilania | |
| - przed zwarciem | |
| - filtr przeciwprzepięciowy | |
| Dane mechaniczne | |
| Obudowa | M4 |
| Materiał obudowy | stal szlachetna |
| Stopień ochrony | IP 67 |
| Rodzaj przyłącza | przewód 2m (PVC) |
* metal zawierający żelazo (zasięg działania zmniejsza się w przypadku metali nieżelaznych)
** przy montażu należy uwzględnić wpływ sąsiednich elementów metalowych i wzajemne zakłócenia (patrz rysunek)
Karta katalogowa czujników indukcyjnych serii E2e (M4, M5, oraz wersji o średnicy 3, 4 oraz 6.5mm)
Katalog z pełną ofertą firmy OMRON (format pdf, wersja PL, 2012/2013)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
