E2B-M18KN16-WP-B1 2M Czujnik indukcyjny, M18x1, PNP/NO, sr=16mm, przewód o dł. 2m, dł. obudowy 56mm, czoło odkryte, OMRON, E2BM18KN16WPB1
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: E2B-M18KN16-WP-B1 2M
Opis
| Symbol: | E2B-M18KN16-WP-B1 |
| Zasięg - strefa działania | 16 mm +/-10% * |
| Budowa | z czołem odkrytym ** |
| Wyjście: | PNP NO |
| Napięcie zasilania | 12…24 VDC (10...32VDC) |
| Częstotliwość przełączania | 400 Hz |
| Zakres temperatury pracy | - 25oC…+70oC |
| Max. prąd przełączany | 200 mA |
| Zabezpieczenia: | |
| - przed odwrotną polaryzacją wyjścia | |
| - przed odwrotną polaryzacją zasilania | |
| Dane mechaniczne | |
| Obudowa | M18x1 |
| Materiał obudowy | mosiądz niklowany |
| Stopień ochrony | IP 67 |
| Rodzaj przyłącza | przewód 2m (PVC) |
* metal zawierający żelazo (zasięg działania zmniejsza się w przypadku metali nieżelaznych)
** przy montażu należy uwzględnić wpływ sąsiednich elementów metalowych i wzajemne zakłócenia (patrz rysunek)
Przydatne akcesoria zamawiane oddzielnie
Odpowiednie uchwyty montażowe do czujników M18
Zasilacz np. S8VK-C
Instrukcje, karty katalogowe, katalogi...:
Karta katalogowa czujników indukcyjnych serii E2B
Katalog z pełną ofertą firmy OMRON (format pdf, wersja PL, 2012/2013)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
