E2A-S08LS02-M5-C1, Czujnik indukcyjny, M8x1, NPN/NO, sr=2mm złącze M8x1, dł. obudowy 61mm, czoło zakryte, obudowa ze stali szlachetnej, OMRON, E2AS08LS02M5C1
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: E2A-S08LS02-M5-C1
Opis
| Symbol: | E2A-S08LS02-M5-C1 |
| Zasięg - strefa działania | 2 mm +/-10% * |
| Budowa | z czołem zakrytym ** |
| Wyjście: | NPN NO |
| Napięcie zasilania | 12…24 VDC (10...32VDC) |
| Częstotliwość przełączania | 1500 Hz |
| Zakres temperatury pracy | - 40oC…+70oC |
| Max. prąd przełączany | 200 mA |
| Zabezpieczenia: | |
| - przed odwrotną polaryzacją zasilania | |
| - przed zwarciem | |
| - filtr przeciwprzepięciowy | |
| Dane mechaniczne | |
| Obudowa | M8x1 |
| Materiał obudowy | stal szlachetna |
| Stopień ochrony | IP 67, IP69k |
| Rodzaj przyłącza | złącze M8 3 piny |
* metal zawierający żelazo (zasięg działania zmniejsza się w przypadku metali nieżelaznych)
** przy montażu należy uwzględnić wpływ sąsiednich elementów metalowych i wzajemne zakłócenia (patrz rysunek)
Przydatne akcesoria zamawiane oddzielnie
Odpowiednie złącza na przewód: M8 3 stykowe
Odpowiednie gotowe przewody przyłączeniowe: M8 3 stykowe / żyłowe
Odpowiednie uchwyty montażowe do czujników M8
Zasilacz np. S8VK-C
Instrukcje, karty katalogowe, katalogi...:
Karta katalogowa czujników indukcyjnych serii E2A
Katalog z pełną ofertą firmy OMRON (format pdf, wersja PL, 2012/2013)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
