E2A-S08KS02-WP-C1 2M Czujnik indukcyjny, M8x1, NPN/NO, sr=2mm przewód o dł. 2m, dł. obudowy 40mm, czoło zakryte, obudowa ze stali szlachetnej, OMRON, E2AS08KS02WPC1
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: E2A-S08KS02-WP-C1 2M
Opis
| Symbol: | E2A-S08KS02-WP-C1 |
| Zasięg - strefa działania | 2 mm +/-10% * |
| Budowa | z czołem zakrytym ** |
| Wyjście: | NPN NO |
| Napięcie zasilania | 12…24 VDC (10...32VDC) |
| Częstotliwość przełączania | 1500 Hz |
| Zakres temperatury pracy | - 40oC…+70oC |
| Max. prąd przełączany | 200 mA |
| Zabezpieczenia: | |
| - przed odwrotną polaryzacją zasilania | |
| - przed zwarciem | |
| - filtr przeciwprzepięciowy | |
| Dane mechaniczne | |
| Obudowa | M8x1 |
| Materiał obudowy | stal szlachetna |
| Stopień ochrony | IP 67, IP69k |
| Rodzaj przyłącza | przewód 2m (PVC) |
* metal zawierający żelazo (zasięg działania zmniejsza się w przypadku metali nieżelaznych)
** przy montażu należy uwzględnić wpływ sąsiednich elementów metalowych i wzajemne zakłócenia (patrz rysunek)
Przydatne akcesoria zamawiane oddzielnie:
Odpowiednie uchwyty montażowe do czujników M8
Zasilacz np. S8VK-C
Instrukcje, karty katalogowe, katalogi...:
Karta katalogowa czujników indukcyjnych serii E2A
Katalog z pełną ofertą firmy OMRON (format pdf, wersja PL, 2012/2013)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
