DOS-2312-G złącze M23, 12 stykowe, żeńskie na kabel, przyłącze lutowane, SICK, 6027538
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: DOS-2312-G
Opis
| Typ przyłącza | Gniazdo, M23, 12 pinów, prosty |
| Technika przyłączeniowa | Połączenie lutowane |
| Materiał | Cynkowy odlew ciśnieniowy, niklowany |
| Ekranowanie | Ekranowany |
| Dopuszczalna średnica przewodu | 5,5 mm ... 10,5 mm |
| Napięcie znamionowe | ≤ 160 V |
| Obciążalność prądowa | 7 A |
| Temperatura robocza | -20 °C ... +130 °C |
| Stopień ochrony | (M23) IP 66/IP 67 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.