D4B-4171N, Wyłącznik krańcowy bezpieczeństwa, styki 1NC/1NO (styki migowe), rolka, kanał przewodowy M20x1.5, OMRON, D4B4171N zam. do D4B-1171N
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: D4B-4171N
Opis
| Wytrzymałość *1 mechaniczna | min. 30000000 operacji (styki migowe) / min. 10000000 (styki zwłoczne) |
| elektryczna | min. 500000 operacji (250 VAC, 10 A, obciążenie rezystancyjne) |
| Prędkość robocza | Od 1 mm/s do 0,5 m/s |
| Częstotliwość robocza | Mechaniczna:120 operacji/min Elektryczna: 30 operacji/min |
| Częstotliwość znamionowa | 50/60 Hz |
| Rezystancja styku | Maks. 25 MΩ (wartość początkowa) |
| Stopień zanieczyszczenia (środowisko pracy) | 3 (EN 60947-5-1) |
| Warunkowy prąd zwarcia | 100 A (EN 60947-5-1) |
| Umowny zamknięty prąd termiczny (Ith) | 20 A (EN 60947-5-1) |
| Zabezpieczenie przed porażeniem elektr. | Klasa I (z zaciskiem uziemienia) |
| Temperatura otoczenia | Eksploatacja: od -40 do 80°C (bez oblodzenia)*2 |
| Stopień ochrony | IP67 (EN 60947-5-1) |
*1 Wartości wytrzymałości zostały obliczone dla temperatury otoczenia 5–35°C i wilgotności otoczenia 40–70%. Aby uzyskać informacje dotyczące innych warunków, należy skontaktować się z przedstawicielem handlowym firmy Omron.
Karta katalogowa (format pdf, wersja EN)
Katalog "Przewodnik bezpieczeństwa maszyn" (format pdf, wersja PL)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
